HomeNieuws Let's Borrel op de Promotiedagen!

Let's Borrel op de Promotiedagen!

Winnaars worden bekend gemaakt op MKB Coffee Business Lounge.

De NOM organiseert samen met MKB Nederland Noord op de tweede dag van de Promotiedagen in Martiniplaza (7 november) van 16:30 uur tot 18:00 uur een borrel op de MKB Coffee Business Lounge. Wij nodigen u van harte uit hierbij aanwezig te zijn.

ondernemerscongres

Tijdens de borrel worden tevens de winnaars bekend gemaakt van de actie 'Win een topondernemer als sparringpartner'. Wie mag sparren met de door hem of haar gekozen topondernemer? U kunt zich aanmelden door een mail te sturen naar communicatie@nom.nl. De toegangskaarten krijgt u vervolgens toegestuurd.

Meer weten over de actie 'Win een topondernemer als sparringpartner'? Klik hier.

Voor het volledige programma aan activiteiten op de MKB Coffee Business Lounge klik hier.


Source: NOM, 25 oktober 2012

Bladeren op datum

Vorig item: 25 oktober 2012

NOMMER 14 ontvangen? Ja graag!

Abonneer u op NOMMER

NOMMER is het magazine van de N.V. NOM en speciaal bedoeld voor relaties en iedereen die geïnteresseerd is in de activiteiten van de investerings- en ontwikkelingsmaatschappij voor Noord-Nederland.

AbonnerenAlle publicaties »

Ontvang onze e-nieuwsbrief

Aanhef 


Neem contact met ons op

Telefoon +31(0)50 521 44 44
Fax +31(0)50 521 44 00
E-mail info@nom.nl

Alle contactgegevens »

Volg de NOM ook via