HomeNieuws Groninger havens positief over overslag ondanks dip

Groninger havens positief over overslag ondanks dip

De Eemshaven en de haven van Delfzijl hebben begin dit jaar een forse dip opgelopen als het gaat om overslag. Dat komt door de tijdelijke afsluiting van het Eemskanaal, als gevolg van wateroverlast en een dreigende dijkdoorbraak. De overslag daalde in die periode met 15 procent.

Havenbeheerder Groningen Seaports verwacht desondanks aan het einde van dit jaar dat de overslag is gegroeid met 5 procent. Grootste reden is de aanvoer van olie voor elf grote olietanks van Vopak in de Eemshaven. In augustus worden die tanks in gebruik genomen.

 

Source: RTV Noord, 13 juli 2012

Bladeren op datum

Abonneer u op NOMMER

NOMMER is het magazine van de N.V. NOM en speciaal bedoeld voor relaties en iedereen die geïnteresseerd is in de activiteiten van de investerings- en ontwikkelingsmaatschappij voor Noord-Nederland.

AbonnerenAlle publicaties »

Ontvang onze e-nieuwsbrief

Aanhef 


Neem contact met ons op

Telefoon +31(0)50 521 44 44
Fax +31(0)50 521 44 00
E-mail info@nom.nl

Alle contactgegevens »

Volg de NOM ook via