HomeICT 'ICT belangrijke factor binnen Het Nieuwe Werken'

'ICT belangrijke factor binnen Het Nieuwe Werken'

Foto ICT en Slimmer Werken

Moderne communicatiemiddelen zijn een belangrijke factor in het effectief invoeren van ‘Het Nieuwe Werken’ binnen bedrijven en andere organsiaties. Dat zegt de oprichter en directeur Klaas Dolsma van het Groningse bedrijf Symula in het Dagblad van het Noorden. Symula verzorgt de ICT die nodig is voor het invoeren van de nieuwe manier van werken. Belangrijk onderdeel hiervan zijn moderne communicatiemiddelen die het mogelijk maken dat collega’s altijd en overal met elkaar kunnen communiceren en elkaars werk kunnen inzien.

Symula werd in 2007 opgericht en werkt voornamelijk voor bedrijven en (overheids)organisaties met meer dan 500 werknemers. Zo zorgde het bedrijf ervoor dat de leden van de Groningse Provinciale Staten allemaal een iPad kregen waarmee ze overal toegang konden krijgen tot vergaderstukken. 

De allerbelangrijkste factor die een succesvolle invoering van Het Nieuwe Werken mogelijk maakt, is volgens onderzoek echter de houding en het gedrag van het personeel, zo zegt Dolsma. Werknemers moeten kunnen omgaan met de discipline en de verantwoordelijkheid die het met zich meebrengt. In het onderzoek komt de ICT op de tweede plaats als het gaat om het slagen van de nieuwe werkstijl. Derde is de inrichting van de kantoorruimte.

Source: Dagblad van het Noorden, 3 januari 2012

Bladeren op datum

Abonneer u op NOMMER

NOMMER is het magazine van de N.V. NOM en speciaal bedoeld voor relaties en iedereen die geïnteresseerd is in de activiteiten van de investerings- en ontwikkelingsmaatschappij voor Noord-Nederland.

AbonnerenAlle publicaties »

Ontvang onze e-nieuwsbrief

Aanhef 


Neem contact met ons op

Telefoon +31(0)50 521 44 44
Fax +31(0)50 521 44 00
E-mail info@nom.nl

Alle contactgegevens »

Volg de NOM ook via

LinkedInRSS feed