HomeIndustrie Novolectriq maakt doorstart

Novolectriq maakt doorstart

Novolectriq, de ontwikkelaar van elektrische aandrijfsystemen die failliet is verklaard, maakt een doorstart. Dat initiatief wordt genomen door Egbert Wissink, voormalig mede-eigenaar en -directeur.

Het faillissement was aangevraagd door acht personeelsleden omdat ze geen salaris meer hadden ontvangen. De doorstart vindt plaats zonder deze oud-werknemers.

Leeuwarden had hoge verwachtingen van het bedrijf. Het Ontwikkelingsbedrijf Leeuwarden kocht speciaal voor Novolectriq een bedrijfspand van een miljoen euro aan de Apolloweg.

Source: Leeuwarder Courant, 4 maart 2011

Bladeren op datum

Vorig item: 4 maart 2011

Duurzaam pact voor Eemshaven

Abonneer u op NOMMER

NOMMER is het magazine van de N.V. NOM en speciaal bedoeld voor relaties en iedereen die geïnteresseerd is in de activiteiten van de investerings- en ontwikkelingsmaatschappij voor Noord-Nederland.

AbonnerenAlle publicaties »

Ontvang onze e-nieuwsbrief

Aanhef 


Neem contact met ons op

Telefoon +31(0)50 521 44 44
Fax +31(0)50 521 44 00
E-mail info@nom.nl

Alle contactgegevens »

Volg de NOM ook via

LinkedInRSS feed