NOM - investeren in ontwikkeling

Boek Biobased Economy
Banner Aanmelden Nommer
Banner Participaties
Banner Publicaties

Fusie Agrifirm en Cehave doet 165 banen verdwijnen

Door de fusie tussen veevoerderfabrikant Agrifirm in Meppel en Cehace Landbouwbelang in Veghel zullen veel mensen ontslagen worden. Omdat er twintig miljoen bespaard moet worden, zullen 165 banen verdwijnen. Dat blijkt uit een onderzoek van beide bedrijven.

Door de fusie zal een aantal van de productielocaties van Agrifirm verdwijnen. Ook de meeste kantoorfuncties van het bedrijf in Meppel zullen wegvallen. Het nieuwe hoofdkantoor van de fuserende bedrijven zal in Apeldoorn komen.

Helemaal zeker is de fusie nog niet. De vakbond, de Ondernemingsraad en de Nederlandse Mededingingsautoriteit zullen nog moeten instemmen met de fusieplannen. De vakbonden FNV en CNV geven aan de fusieplannen goed in de gaten te houden en eisen een goede regeling voor de mensen die mogelijk ontslagen worden.

Burgemeester Jan Westmaas van de gemeente Meppel vertelt niet geschrokken te zijn van het vertrek van het hoofdkantoor van Agrifirm uit Meppel. Hij vindt dat het banenverlies voor Meppel beperkt blijft, ondanks dat het vooral om topfuncties uit het bedrijf gaat.

Nieuws Agro Food

Bron: RTV Drenthe, 4 februari 2010
 

Lees verder..

Blog afbeelding

Nieuwsbrief

Aanmelden nieuwsbrief

Evenementen

Agenda overzicht »